Recepce solné jeskyněBřezohorská solná jeskyně
Březohorská solná jeskyně

Vybavení Březohorské solné jeskyně

Solná jeskyně je postavena ze solných balvanů pocházejících ze solného dolu Klodawa, ze soli z Mrtvého moře, Černého moře a ze soli z Pákistánu.

Pohádkový interier a především jedinečné mikroklima solné jeskyně má léčebný a uklidňující účinek na tělo i duši. Po několika minutách strávených v jeskyni, pociťujete slanou příchuť v ústech a nose. Vzduch je nasycený jódem, draslíkem, sodíkem a dalšími zdraví prospěšnými stopovými prvky.

Vlhkost v solné jeskyni vytváříme přirozenou cestou,kdy jedna stěna jeskyně je pod povrchem okolního terému ve skále. Dále vlhkost vzniká odpařováním vody ze studánky a z výkonných zvlhčovačů vody. V jednom zvlhčovači odpařujeme VINCENTKU a v druhém sůl z MRTVÉHO MOŘE. Odpařená sůl vytváří mlhovinu. V takto vlhkém prostředí se velmi dobře dýchá. Dále je jeskyně vybavena PODLAHOVÝM VYTÁPĚNÍM, které umožňuje udržovat stálou teplotu . V zimě je to 22 °C až 23 °C. Tato jeskyně je dále vybavená výkonným VĚTRACÍM SYSTÉMEM, který vymění během 15 minut (kdy zde nejsou klienti) vzduch v jeskyni. Vzduch z venkovního prostředí je do jeskyně přiváděn přes IONIZÁTORY vzduchu. POUZE V TAKTO PŘIPRAVENÉM PROSTŘEDÍ SE DOKONALE UVOLNÍ VŠECHNY ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ PRVKY.

Velmi příjemnou relaxaci pak doplňuje průmyslový IONIZÁTOR, příjemná tichá hudba, luxusní polohovací lehátka a samozřejmě světelné efekty. (FIRMA VLASTNÍ PATENT NA OSVĚTLENÍ KRÁPNÍKů - 580 světelných bodů- nebíčko).

> účinky solné jeskyně
Facebook - Březohorská solná jeskyně
Březohorská solná jeskyně | 2007 - 2024 | easy-pc.cz